spacer wirtualny

Poczuj smak

prawdziwie włoskiej kuchni

Sprawdź nasze menu >

Nasze menu

Teraz wszystkie nasze pizze z dostawą. Zamów pizzę przez telefon, a my dowieziemy ją do Twojego domu. Wraz z nią pod Twój dach trafi pyszne jedzenie niosące ze sobą zapach włoskich wakacji. Typowo włoska pizza z pieca, zupa z pomidorów, aromatyczne włoskie pasty, makaron w najróżniejszych odsłonach - czekają na Ciebie! Sycące jedzenie, które niesie ze sobą moc aromatów, to nasz znak rozpoznawczy.

Uwielbiamy dzielić się naszą pasją do kulinariów rodem z Italii, pozwalając gościom odkrywać nowe smaki. Aby mogli cieszyć się naszą pizzą i makaronami, nie wychodząc z domu, uruchomiliśmy opcję zamówień z dowozem. Wystarczy chwycić za telefon, by wkrótce na Twoim progu pojawiło się wciąż gorące włoskie jedzenie, zniewalające wspaniałym aromatem.

Pizza na telefon czeka na Ciebie! Oferujemy dowóz na terenie Białołęki i Osiedla Regaty. Nasza dostawa obejmuje również Marki, Aleksandrów, Izabelin, Stanisławowo Pierwsze, Augustów, Żarowo, Michałów Grabinę, Józefów, Rembelszczyznę, Kąty Węgierskie i Wolę Aleksandra.

Pizza na dowóz

500 187 522     /     22 741 71 37


Zobacz szczegóły dowozu i zamów ON-LINE

 

 SEZONOWO POLECAMY:

 

Grzybowa na podgrzybkach

 12,- zł

***

 Pstrąga z pieca z pomidorkami cherry i borowikami.

 35,- zł

***